Pro-Pa Dış Ticaret, Uluslararası Ticarete değer katmak ve bu alanda fark yaratmak için oluşmuş bir yapıdır.

Gıda, Esans, Kimyasallar ve Kozmetik sektörleri başta olmak üzere diğer tüm sektörlerde ürünlerini yurtdışı pazarlara açmak isteyen firmalara ayrıca pazar arayışı hususunda da destek ve hizmet vermekteyiz. Pro-Pa Dış Ticaret, yurt dışı ayağında iletişim halinde olduğu köklü kuruluşlar sayesinde ihracat işlemlerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirerek, hızlı ve güvenli nakliye dinamikleri ile ürünlerinizi dünyanın farklı lokasyonlarına pazarlama konusunda maksimum desteği vermektedir.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Uluslararası Tecrübe
 • Profesyonel ve Deneyimli Personel ile %100 Kaliteli Hizmet
 • İhracatın artırılması
 • Pazar Araştırmalarının yapılması
 • İhracat Operasyon işlemlerinin yapılması
 • İthalat Operasyon işlemlerinin yapılması
 • Transit Ticaret uygulamaları
 • Kurumsal Kimlik
 • Web Tasarımı
 • Uluslararası Denertim ve Gözetim
 • Sertifikasyon

Hizmetleri sunmaktadır.

.

HİKAYEMİZ

2001

Sektörel tecrübemiz 2001 yılına dayanmaktadır. O dönemlerde sadece internet ortamında kişi ve kurumlardan gelen görüşlerle uluslararası ticaretin nabzını ölçmeye, bunun verdiği sorumlulukla da gönüllü olarak her gelen soruya bir çözüm üretmeye çalıştık. Bunları yaparken hem kişi ve kurumlara hem de kendimize bilgi ve tecrübe sağlayarak Uluslararası piyasa şartlarını çok daha iyi gözlemledik.

2007

Gelişmekte olan Dijitalleşmeye bağlı olarak bu doğrultuda kadrolaşma yoluna giden firmamız, Dijital Dünyanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek profesyonel ekibi bünyesine katarak yoluna hızla devam etmeştir.

2012

Ülkemizin Dış Ticaret hacminin artmaya başladığı bu dönemde, özellikle KOSGEB, TİM(Türkiye İhracatçılar Meclisi), İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri) başta olmak üzere sağlanan ve İhracatı Destekleme Politikalarına bağlı olarak İhracatçı Firmalara destekler verilmesiyle birlikte canlanan Uluslararası Dış Ticarete katkı sağlamak amacıyla firmamız bünyesinde alt yapılar güçlendirilmiş ve bu doğrultuda uzman kadrolarımız oluşturulmuştur.

2017

Edinmiş olduğumuz geniş tecrübe, vizyon ve bu gözlemlerimizin bize verdiği güven ile, Pro-Pa Dış Ticaret 2017 yılında İstanbul’da kurulmuş ve kurumsal kimliğe bürünmüştür. İhracatın ülkemiz açısından önemini kavrayan ve bu ölçüde özellikle ihracatı teşvik eden firmamız, donanımlı personelleri ile çözüm odaklı çalışarak güler yüzlü hizmeti rehber edinmiştir. Hedeflerimiz doğrultusunda Türkiye’nin en iyi danışmanlık firmalarından biri olma parolası ile yola çıktığımız günden beri, azimle çalışarak birinci sınıf hizmeti ilke edinmiş ve amacından sapmadan bu yolda sizlerin de desteği ile ilerlemektedir.

Misyonumuz

Özellikle Dış Ticaret ile henüz tanışmamış ve ürettiği ürünleri yurt dışı pazarlara sunmak isteyen müşterilerimizi sürdürülebilir ihracat ile tanıştırarak, kapsamlı bir Pazar araştırma raporu sayesinde doğru pazarlarda nitelikli ihracat yapıyor hale getirmektir.

Vizyonumuz

Danışmanlık sektörüne yeni bir soluk getirerek ihracat departman hizmeti sayesinde üreticilerle maksimum başarıyı yakalamak ve bu başarıyı arttırarak sürdürmek amacındayız.